Aktualności

Rozpoczęcie roku przedszkolnego!

W dniu 3 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. Serdecznie witamy wszystkie Przedszkolaki, zarówno starszaki wracające do nas po wakacjach, jak i maluszki rozpoczynające dopiero swoją przedszkolną "karierę"! Mamy nadzieję, że w poniedziałek wszyscy z uśmiechem dołączycie do naszej krainy przygód! Do zobaczenia!

więcej 

Przerwa wakacyjna

W dniach od 30 lipca do 10 sierpnia 2018r. Niepubliczny Punkt Przedszkolny PWN będzie nieczynny.Zapraszamy do kontaktu od 13 sierpnia.

więcej 

Wycieczka do zoo

W dniu 13 lipca nasze Przedszkolaki odwiedzą warszawski Ogród Zoologiczny. Dzieci będą miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, będą oglądały z bliska zwierzęta, poznając ich wygląd i tryb życia. Mamy nadzieję, że wizyta w zoo będzie dla dzieci atrakcyjną lekcją przyrody, a wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w ich pamięci.

więcej 

Goście z Brazylii

W dniu 6 lipca, nasze Przedszkole będzie gościło członków amerykańskiej organizacji (CISV) działającej na całym świecie i propagującej myśl i przekonanie dr Psychologii Doris Allen, że świat ma szansę na lepsze jutro, jeśli będziemy otwierali się na wartościowe doświadczenia i budowanie przyjaźni na całe życie. Jest to program INTERCHANGE – WYMIANA, w ramach którego delegacja składająca się z kilku osób jedzie do innego Państwa i pod opieką rodziny należącej do CISV poznaje codzienne życie i obyczaje tego kraju. W drugiej części role przyjmowanego i przyjmujących się odwracają. Dzięki wymianie całe rodziny mają możliwość poznania innej kultury. Goście z Brazylii przygotują dla naszych Przedszkolaków atrakcje w języku angielskim, przedstawiające w ciekawy sposób Brazylię. Życzymy dzieciom i naszym gościom udanej zabawy!

więcej