Aktualności

Dzień św. Patryka

W sobotę, 17 marca 2018, w godzinach 10.00 - 13.00, będziemy świętować w naszym przedszkolu i szkole Dzień św. Patryka. Podczas gry miejskiej wspólnie poszukamy garnka złota na końcu tęczy, nauczymy się kilku kroków tańców irlandzkich, przygotujemy zielone i tęczowe koktajle i galaretki, a nasi uczniowie przedstawią historię św. Patryka w czasie krótkiego występu. I to wszystko … po angielsku! Zapraszamy tego dnia dzieci w wieku 5-8 lat, również spoza naszej placówki wraz z dorosłym opiekunem. Nieznajomość j. angielskiego nie będzie żadną przeszkodą.

więcej 

Warsztaty kulinarne

W dniu 23 lutego, dzieci wezmą udział w  wycieczce do Pizzerii Dominium, gdzie specjalnie dla nich zostaną zorganizowane warsztaty kulinarne.

więcej 

Herbatka z Babcią i Dziadkiem

W dniu 8 lutego,  obchodzimy w naszym Przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Przy okazji tego święta zapraszamy naszych Dziadków również do wspólnej zabawy karnawałowej.

więcej 

Wizyta w Fundacji ECHO

W piątek 2 lutego, jedziemy na wycieczkę do Fundacji ECHO. Dzieci będą zwiedzać fundację a także  wezmą udział w warsztatach i zabawach, które specjalnie dla nich zostały przygotowane.

więcej 

W podziękowaniu dla Przedszkola i Rodziców

10 stycznia o godzinie 17.00, zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z naszego Przedszkola na prelekcję „NIE nowotworom u dzieci – Rodzicu, dostrzeż objawy”. Wykład jest podziękowaniem ze strony Szpitala Dziecięcego przy ul. Żwirki i Wigury, za przekazane dzieciom prezenty, które zakupiliśmy za pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego. Wykład organizowany jest przez Fundację Ronalda McDonalda. Serdecznie zapraszamy.

więcej