Aktualności

W podziękowaniu dla Przedszkola i Rodziców

10 stycznia o godzinie 17.00, zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z naszego Przedszkola na prelekcję „NIE nowotworom u dzieci – Rodzicu, dostrzeż objawy”. Wykład jest podziękowaniem ze strony Szpitala Dziecięcego przy ul. Żwirki i Wigury, za przekazane dzieciom prezenty, które zakupiliśmy za pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego. Wykład organizowany jest przez Fundację Ronalda McDonalda. Serdecznie zapraszamy.

więcej 

Życzenia świąteczne

                                          

                                                   

   

Wszystkim dzieciom, rodzicom i przyjaciołom  

Niepublicznego Punktu Przedszkolnego PWN,

najserdeczniejsze życzenia: radosnych i rodzinnych Świąt,

a także wiele pomyślności i sukcesów w Nowym Roku,

składają: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy 

więcej 

Świąteczne spotkanie z Mikołajem

W naszym Przedszkolu odbędzie się świąteczne spotkanie Przedszkolaków z Rodzicami. W programie: występ Dzieci – przedstawienie pt. „The Christmas Recipe/Przepis na idealne Święta” oraz warsztaty świąteczne – wykonanie świątecznych dekoracji. A na koniec wizyta Świętego Mikołaja!

więcej 

Akademia Rodzica

Rozpoczynamy drugi cykl warsztatów dla Rodziców dzieci z naszego Przedszkola, pod nazwą Akademia Rodzica. Warsztat jest połączeniem warsztatów na bazie szkoleń dr Thomasa Gordona oraz własnych ćwiczeń naszego psychologa szkolnego Pana Adama Wojciechowskiego, stworzonych na bazie dziesięcioletniej pracy szkolnej i psychoterapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Warsztaty rozpoczynają się 13.12.2017, i będą odbywały się cyklicznie co środę Cykl pięciu spotkań (10 godzin warsztatowych) Miejsce: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PWN, sala nr 4. (ul. Rostafińskich 1) Warsztat dla rodziców dzieci klasy 1 i 0 Warsztaty są bezpłatne

więcej