Aktualności

Wycieczka do zoo

W dniu 13 lipca nasze Przedszkolaki odwiedzą warszawski Ogród Zoologiczny. Dzieci będą miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, będą oglądały z bliska zwierzęta, poznając ich wygląd i tryb życia. Mamy nadzieję, że wizyta w zoo będzie dla dzieci atrakcyjną lekcją przyrody, a wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w ich pamięci.

więcej 

Goście z Brazylii

W dniu 6 lipca, nasze Przedszkole będzie gościło członków amerykańskiej organizacji (CISV) działającej na całym świecie i propagującej myśl i przekonanie dr Psychologii Doris Allen, że świat ma szansę na lepsze jutro, jeśli będziemy otwierali się na wartościowe doświadczenia i budowanie przyjaźni na całe życie. Jest to program INTERCHANGE – WYMIANA, w ramach którego delegacja składająca się z kilku osób jedzie do innego Państwa i pod opieką rodziny należącej do CISV poznaje codzienne życie i obyczaje tego kraju. W drugiej części role przyjmowanego i przyjmujących się odwracają. Dzięki wymianie całe rodziny mają możliwość poznania innej kultury. Goście z Brazylii przygotują dla naszych Przedszkolaków atrakcje w języku angielskim, przedstawiające w ciekawy sposób Brazylię. Życzymy dzieciom i naszym gościom udanej zabawy!

więcej 

Piknik Rodzinny

W dniu 20 czerwca świętujemy zakończenie roku przedszkolnego! Z tej okazji Przedszkolaki przygotowały występ dla swoich Rodziców. W języku angielskim zaśpiewają i wyrecytują wiersze. Nauczyciele wręczą dzieciom dyplomy i upominki, a po uroczystości wszyscy będą się wspólnie bawić na Rodzinnym Pikniku. Życzymy udanej zabawy!

więcej 

Przedstawienie w Teatrze „Guliwer”

W dniu 15 czerwca, nasze Przedszkolaki idą do teatru "Guliwer" na Spektakl pt. "Obcy w lesie". Przedstawienie to opowie dzieciom, że zbyt pochopne osądzanie innych może być niesprawiedliwe i krzywdzące.Mamy nadzieję, że Spektakl będzie dla dzieci piękną lekcją tolerancji.

więcej