Edukacja pod znakiem PWN na antenie radiowej

Dwujęzyczne Przedszkole i Szkoła PWN cieszą się zainteresowaniem mediów. Dyrektor placówki – Pani Magdalena Bedyńska – już po raz drugi była gościem Polskiego Radia. W piątek 10 marca wystąpiła w audycji Stacja Nauka, emitowanej w Programie Czwartym.

Wywiad z panią Magdaleną przeprowadził dziennikarz Patryk Kuniszewicz, który był żywo zainteresowany skutecznym nauczaniem języków obcych. Pani dyrektor opowiadała o dwujęzyczności na podstawie swoich doświadczeń w nauczaniu języków obcych oraz o tym, w jaki sposób program dwujęzyczności będzie realizowany w placówkach PWN. Przypomnijmy, że pani Magdalena Bedyńska była przez 8 lat Ekspertem Rady Europy do spraw nauczania języków obcych.

Zachęcamy do wysłuchania całego wywiadu www.polskieradio.pl/10/5366/Artykul/1737607,Nauka-jezykow-obcych-Liczy-sie-motywacja

We wtorek 14 marca odbyło się spotkanie z rodzicami w sprawie rekrutacji do Dwujęzycznego Przedszkola PWN. Zainteresowanych nie brakowało. Pani dyrektor odpowiadała na pytania rodziców, którzy w większości zabrali na zebranie swoje pociechy – naszych przyszłych przedszkolaków.