Dzień otwarty w Przedszkolu PWN

W sobotę, 25.01 Dwujęzyczne Przedszkole PWN na warszawskim Mokotowie zaprasza wszystkich rodziców obecnych  i przyszłych przedszkolaków na warsztat i dzień otwarty! Podczas jednego spotkania połączymy rodzicielski świat ze światem pierwszej edukacji. Szczególnie polecamy bezpłatne warsztaty dla rodziców „Jak wspierać dziecko w budowaniu relacji”. Dla dzieci też będą atrakcje!

Już o godz. 10.00 Barbara Talik – dyrektor Przedszkola PWN opowie, jakie są potrzeby współczesnego przedszkolaka i w jaki sposób odpowiadamy na nie w naszej placówce. Następnie zaprosimy Państwa na warsztat „Jak wspierać dziecko w budowaniu relacji”, związany z edukacją społeczno-emocjonalną, o którą dbamy szczególnie w naszym przedszkolu. W czasach smartfonów i konsol do gier warto poznać metody wspierania dziecka w prawidłowej komunikacji i rozwoju emocjonalnym

Będzie też czas na poznanie kadry przedszkola, dwujęzycznego programu placówki i zadawanie pytań.

A dla dzieci? Spotkanie z maskotką Zi, bohaterem programu realizowanego przez nas programu Sanford Harmony, zabawa z rówieśnikami oraz zajęcia z języka angielskiego „Meet Zi”. Oraz niespodziankiJ

Gdzie: Przedszkole PWN,  ul: Józefa i Jana Rostafińskich 1
Kiedy: 25 stycznia (sobota), godz. 10.00 -12.00

Plan dla rodziców:

  • Krótka historia Dwujęzycznego Przedszkola PWN.
  • Warsztaty dla rodziców „Jak wspierać dziecko w budowaniu relacji”.
  • Spotkanie z kadrą nauczycielską, zwiedzanie placówki.

Plan dla dzieci:

  • Zabawa z rówieśnikami pod opieką nauczycieli przedszkola.
  • Spotkanie z Maskotką Zi i zajęcia w języku angielskim „Meet Zi”.
  • Niespodzianka!

Przyjdź, poznaj jedyne w Polsce Dwujęzyczne Przedszkole PWN i zostań uczestnikiem warsztatów „Jak wspierać dziecko w budowaniu relacji”, my w tym czasie zaopiekujemy się Twoim dzieckiem!

Daj nam znać, że przyjdziesz. Zadzwoń 508 278 278 lub napisz sekretariat.rostafinskich@pwn.pl

Do zobaczenia w sobotę, 25.01!