Formularz wstępnego zainteresowania

Imię i nazwisko rodzica/ opiekuna (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Data urodzenia dziecka

Oczekiwania wobec przedszkola – co jest dla Twojej rodziny najważniejsze?

Od kiedy dziecko miałoby rozpocząć uczęszczanie do przedszkola?

Skąd się o nas dowiedziałaś/eś:

Administratorem danych osobowych jest PWN Wydawnictwo Szkolne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 („Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia naboru do przedszkola/żłobka PWN i w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji – właściwej realizacji opieki. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę w celu rekrutacji do przedszkola/żłobka PWN. *

Działając jako przedstawiciel ustawowy w imieniu i na rzecz mojego podopiecznego wskazanego w formularzu zgłoszeniowym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę tych danych w celu rekrutacji do przedszkola/żłobka PWN. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących zwłaszcza produktów, usług, aktualnych ofert.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki połączeń telefonicznych dotyczących zwłaszcza produktów, usług, aktualnych ofert.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu, przez Spółkę w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących ze Spółką.* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe