Aktualności

 powrót

Goście z Brazylii

W dniu 6 lipca, nasze Przedszkole będzie gościło członków amerykańskiej organizacji (CISV) działającej na całym świecie i propagującej myśl i przekonanie dr Psychologii Doris Allen, że świat ma szansę na lepsze jutro, jeśli będziemy otwierali się na wartościowe doświadczenia i budowanie przyjaźni na całe życie.
Jest to program INTERCHANGE – WYMIANA, w ramach którego delegacja składająca się z kilku osób jedzie do innego Państwa i pod opieką rodziny należącej do CISV poznaje codzienne życie i obyczaje tego kraju. W drugiej części role przyjmowanego i przyjmujących się odwracają. Dzięki wymianie całe rodziny mają możliwość poznania innej kultury.
Goście z Brazylii przygotują dla naszych Przedszkolaków atrakcje w języku angielskim, przedstawiające w ciekawy sposób Brazylię. Życzymy dzieciom i naszym gościom udanej zabawy!

 powrót