Nasza kadra

„Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musisz się pochylić, zniżyć ku niemu.”
Janusz Korczak, Prawo dziecka do szacunku, 1928.

Kadrę nauczycielską tworzą wychowawcy, którzy kochają pracę z dziećmi i dlatego otaczają je najlepszą opieką, uwagą i wsparciem. Nauczyciele dostosowują metody pracy do potrzeb i możliwości każdego dziecka, wspomagając tym samym jego rozwój.

Nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu:

• zachęcają do działania i współpracy
  • pobudzają kreatywność i ciekawość świata
  • doceniają każde, nawet najmniejsze osiągnięcie
  • uczą wrażliwości, kultury bycia na co dzień
  • wskazują właściwe wzory zachowań i dają dobry przykład.

Dyrektor Dwujęzycznego Przedszkola PWN

Magdalena Bedyńska – dyrektor Dwujęzycznego Przedszkola i Szkoły Podstawowej PWN. Pełniła rolę twórcy oraz funkcję pierwszego dyrektora w kilku szkołach na terenie Warszawy, m.in.: w Szkole Podstawowej Bednarska oraz w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Przymierza Rodzin nr 3.

Wykwalifikowany metodyk nauczania języka francuskiego i certyfikowany egzaminator nowej matury. Przez 8 lat była Ekspertem Rady Europy do spraw nauczania języków obcych. Posiada długoletnie doświadczenie jako nauczycielka języka francuskiego w Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Narcyzy Żmichowskiej oraz w I Liceum Ogólnokształcącym na Bednarskiej, a także jako lektor w Szkole Głównej Handlowej i Uczelni Łazarskiego.

Została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą, lubi pracę koncepcyjną i organizacyjną. Kocha wędrówki górskie, przyrodę, wszelką aktywność sportową, dobrą muzykę i literaturę.