Opinie rodziców

Mówi mama 3-letniej Zosi i 6-letniej Amelki:

Przedszkole PWN przy ul. Rostafińskich 1 łączy wszystkie cechy, których szukałam w przedszkolu dla moich dzieci: bardzo miłą atmosferę, rozwojowy program i sympatyczną kadrę. Ponadto: podejście projektowe wspomagające rozwój dziecka, co jest dla mnie priorytetem w przeciwieństwie do standardowych sposobów nauczania, nastawienie na umiejętności i zainteresowania dziecka, ciekawe zajęcia dodatkowe w cenie czesnego, native speaker, smaczne i zdrowe posiłki, dobra lokalizacja, świetny kontakt z rodzicami ze strony personelu. Jak na razie wad brak. Dzieci baaaaardzo zadowolone.

Mówi tata Olgi:

Już po pierwszym spotkaniu z Panią Kasią – dyrektor placówki oraz Panią Bożeną – pełniącą funkcję pedagoga i psychologa – poczuliśmy, że to będzie właśnie TO miejsce i szybko przekonaliśmy się, że nasza decyzja o „kredycie zaufania”, udzielonym na starcie tej placówce i zaangażowanym w projekt osobom, okazała się całkowicie słuszna.

Atmosfera jest niemalże rodzinna i domowa, sprzyjająca dobremu samopoczuciu i rozwojowi dzieci. Codziennie odbywają się ciekawe zajęcia, także z udziałem zaproszonych gości: pani Rachel – lektorki języka angielskiego, pana Mariusza od zajęć sportowych czy pana Andrzeja od przyrody. „Ciocie” – opiekunki dzieci – są przemiłe, warunki lokalowe znakomite, a największą zaletą okazała się prawdziwa pasja poznawcza całego zespołu, sprawiająca, że córka nie tylko z radością i bez żadnych oporów każdego dnia rano spieszy się do „swojego przedszkola”, ale wręcz często po południu nawet nie chce z niego wychodzić… Czy może być lepsza rekomendacja?