Spotkania informacyjne

Ostatnie dni zapisów do przedszkola,
zerówki, 1. klasy szkoły podstawowej

Zapraszamy rodziców na indywidualne spotkania
z dyrektorem dwujęzycznych placówek PWN

Przyjdź i poznaj:

• autorski program polsko-angielskiej edukacji dwujęzycznej
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • najbliższą okolicę przedszkola i szkoły.

Zapisz się na indywidualne spotkanie z panią dyrektor.

Administratorem danych osobowych jest PWN Wydawnictwo Szkolne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 („Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia spotkania informacyjnego w szkole PWN, tj. w szczególności przyjęcia zapisów i koordynacji wydarzenia. W przypadku wyrażenia odrębnych zgód, dane mogą być przetwarzane także w celu naboru do przedszkola/szkoły podstawowej PWN, a w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji – właściwej realizacji opieki. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

*Chcę wziąć udział w spotkaniu informacyjnym w szkole PWN, dlatego zgadzam się na przetwarzanie przez Spółkę moich danych podanych w formularzu zapisu dla celów właściwej realizacji tego wydarzenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę w celu rekrutacji do przedszkola/szkoły podstawowej PWN.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących zwłaszcza produktów, usług, aktualnych ofert.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki połączeń telefonicznych dotyczących zwłaszcza produktów, usług, aktualnych ofert.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu, przez Spółkę w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących ze Spółką.

* pole oznaczone gwiazdką jest obowiązkowe

ul. Rostafińskich 1, Warszawa

Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób

W Dwujęzycznym Przedszkolu i Szkole Podstawowej PWN oferujemy:

skrupulatnie opracowany program, doświadczonych nauczycieli i nadzór merytoryczny ekspertów PWN

przygotowanie dzieci do posługiwania się językiem angielskim w globalnym świecie oraz indywidualizację nauczania

opiekę psychologa oraz zajęcia zapewniające wszechstronny rozwój dzieci i nastolatków

zajęcia w stylowym budynku, w otoczeniu zieleni, przy parku Pole Mokotowskie

Poznaj dyrektora dwujęzycznego Przedszkola i Szkoły Podstawowej PWN

Magdalena Bedyńska

Magdalena Bedyńska – pełniła rolę twórcy oraz funkcję pierwszego dyrektora w kilku szkołach na terenie Warszawy, m. in.: w Szkole Podstawowej Bednarska oraz w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Przymierza Rodzin nr 3.

Przez 8 lat była Ekspertem Rady Europy do spraw nauczania języków obcych. Posiada długoletnie doświadczenie jako nauczycielka języka francuskiego w Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Narcyzy Żmichowskiej oraz w I Liceum Ogólnokształcącym na Bednarskiej, a także jako lektor w Szkole Głównej Handlowej Uczelni Łazarskiego. Jest także wykwalifikowanym metodykiem nauczania języka francuskiego i certyfikowanym egzaminatorem nowej matury.

Została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą, lubi pracę koncepcyjną i organizacyjną. Kocha wędrówki górskie, przyrodę, wszelką aktywność sportową, dobrą muzykę i literaturę.

Przyjdź na spotkanie, poznaj program nauczania i dowiedz się więcej o zasadach rekrutacji!